O nás

melody_fine-roastery_positive_JPG (1)2

 

Slovenská pražiareň výberovej kávy a orechov

Vydali sme sa na neľahkú cestu, po ktorej nás vedie presvedčenie a nezlomná viera v kvalitu a poctivosť. Náš koncept je založený na dlhodobej vízii, na odhodlaní neustáleho zlepšovania sa, kde na prvom mieste je zákazník spoločne s našimi hodnotami. Naša pražiareň sa môže pochváliť jedným z celosvetovo uznávaných certifikátov kvality od Coffee Quality Institute.
images 
 
Pre spoluprácu si vyberáme poctivých dodávateľov a farmárov, s ktorými máme dlhodobé vzťahy postavené na vzájomnej dôvere. Naša výberová káva pochádza z fariem, kde sa okrem kvality v maximálnej miere zohľadňujú aj ekologické postupy. Lieskové orechy najvyššej kvality  s certifikátom IGP pochádzajú z talianskeho regiónu Piemont z rodinnej farmy, ktorá sa pestovaniu venuje už niekoľko generácií. Med nám dodáva slovenská rodinná včelia farma z národného parku Slovenský kras.
 

Coffee and Drink Icons2

Naše skúsenosti s kávou a samotným pražením siahajú do roku 2015, kedy sme v Mondieu začínali s pražením vlastnej kávy. Neskôr však prišiel čas posunúť sa. Začali sme postupne pripravovať náš nový vlastný koncept. Absolvovali sme školenia v Prahe a v Taliansku. V roku 2018 prebiehala postupná príprava a zriaďovanie malej pražiarne, čím následne oficiálne vznikol koncept Melody.

V zahraničí sme nadviazali cenné kontakty založené na vzájomnej dôvere. Výberové kávy sme boli otestovať a vyberať u nášho obchodného partnera vo Francúzsku, a tie najlepšie orechy máme zase z Talianska.
Naše produkty môžete nájsť a ochutnať aj u týchto partnerov, s ktorými máme výbornú spoluprácu
 
SPIN Cocktail bar • Reštaurácia SĽUK
 

BANNER_03

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie