O nás

PORTRET-4_POKUS
 
 
Si presvedčený, že to je správna cesta? Na začiatku tohto konceptu som musel neraz odpovedať na podobné otázky. Pochopiteľne, veď po štúdiu Ekonomickej univerzity a následných pracovných skúsenostiach na manažérskych pozíciách v hotelierstve a neskôr v gastronómii v bratislavskom Starom meste bol predpoklad, že moja cesta bude mať iné pokračovanie. Jednému projektu v cestovnom ruchu som však ostal verný.
 
Mal som však možnosť začať venovať sa káve. Pustil som sa teda do vzdelávania, hľadania informácií a hlavne samotného praženia, neustáleho testovania a učenia sa na vlastných chybách. Absolvoval som školenia v Prahe, v Taliansku, podarilo sa mi získať certifikát od Coffee Quality Institute. Nadviazali sme cenné kontakty v zahraničí založené na vzájomnej dôvere. Výberové kávy sme testovali a vyberali u nášho obchodného partnera vo Francúzsku, tie najlepšie orechy zase v talianskom Piemonte.
S dizajnom, grafikou a marketingom nám pomáhajú mladí a šikovní ľudia. Základom je však poctivý a kvalitný produkt. Áno, toto je tá cesta, ktorou chceme ísť.
 
 
 cqi certifikat