B2B spolupráca

Čerstvo pražená výberová káva pre Vašu firmu

Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že by ste chceli mať vo Vašej firme čerstvo praženú výberovú kávu. Radi Vám poskytneme vzorky, aby sme vybrali tú správnu kávu pre Vás. Odoberané kávy môžete samozrejme pokojne meniť podľa Vašich aktuálnych chuťových preferencií. Objednávanie a dodanie nastavíme tak, aby to najviac vyhovovalo Vašim potrebám. Svojej firme môžete vytvoriť konto na našej stránke, kde Vám pridelíme Vaše zákaznícke ceny, budete mať prehľad o Vašich objednávkach a faktúrach, a vždy dostanete informácie o novinkách a akciách medzi prvými. Ak by ste potrebovali do firmy aj kávovar alebo mlynček, radi Vám ich sprostredkujeme a zabezpečíme.

Home office balíčky pre Vašich zamestnancov

Pracujú Vaši zamestnanci z domu? Určite by ocenili servis v podobe čerstvo praženej kávy, prípadne ďalších našich produktov, ktoré by ste im pre ich prácu z domu zabezpečili. Fungovať to môže napríklad takto - spoločne si určíme zloženie a počty balíčkov, ktoré Vám k danému termínu mesiaca pravidelne pripravíme a dodáme do Vašej firmy. Následne, keď Vaši zamestnanci prídu do kancelárie, si už len prevezmú balíček, ktorý je určený práve pre nich. Myslíme si, že by to mohol byť skvelý firemný benefit pre Vašich zamestnancov. Budú sa tak tešiť na deň, kedy prídu do kancelárie, a ešte viac na obdobie, kedy budú pracovať z domu pri čerstvo upraženej výberovej káve.

Darčekové krabičky s logom Vašej firmy

Chceli by ste sa odmeniť alebo poďakovať Vašim zamestnancom? Radi by ste venovali Vašim obchodným partnerom niečo špeciálne? Mysleli sme na to aj v prípade našich darčekových balení. Na bielom rukáve, ktorý dávame cez decentnú a na mieru zhotovenú krabičku, sme nechali priestor pre logo Vašej firmy. Na vnútornú stranu veka môžete navyše vložiť poďakovanie alebo odkaz podľa Vašej preferencie. Dajte nám vedieť, aký obsah darčekovej krabičky si želáte, a my sa o všetko postaráme. Veríme, že týmto darčekom u obdarovaných skutočne zabodujete, a zároveň urobíte dobré meno svojej firme.

Firemný catering

Chceli by ste vo svojej firme zabezpečiť kávový catering? Radi prídeme a všetko potrebné pripravíme - čerstvo praženú výberovú kávu či snack pozostávajúci z našich pražených orechov a orechových nátierok. Preferujete sladkú alebo slanú verziu? Bábovku preliatu lieskovcovou nátierkou alebo kváskovú bagetu s pistáciovým pestom, cherry paradajkami a parmezánom? Povedzte nám svoju predstavu, veríme, že Vám ju naplníme.

 

Neváhajte nás kontaktovať e-mailom na obchod@melodyroastery.sk.

Tešíme sa na spoluprácu.

Späť do obchodu